UCZNIOWIE JĘZYKA KASZUBSKIEGO W GRODZIE WEJHERA

Dla Koleczkowa Wejherowo to fajna baza wypadowa na szybką i ciekawą wycieczkę, dlatego z najmłodszymi uczniami języka kaszubskiego 11.06, czwartek wybraliśmy się do 𝑔𝓇𝑜𝒹𝓊 𝒲𝑒𝒿𝒽𝑒𝓇𝒶. Najpierw uczestniczyliśmy w warsztatach wykonania własnych diabelskich skrzypiec🎻, zwiedziliśmy 𝓟𝓪ł𝓪𝓬 𝓟𝓻𝔃𝓮𝓫𝓮𝓷𝓭𝓸𝔀𝓼𝓴𝓲𝓬𝓱🏘 wraz z okolicznym parkiem🏞, a później wybraliśmy się na pieszą wycieczkę po mieście.
Pogoda nam nie dopisywała🌧, ale humory nas nie opuszczały😎. W ucieczce przed deszczem udaliśmy się do cukierni na lody🍦, co osłodziło nam przemoczone ubrania.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook