Sukces Mateusza Miłosza w Wielkim Maratonie Czytelniczym!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o sukcesie ucznia klasy VII Mateusza Miłosza, który został finalistą Wielkiego Maratonu Czytelniczego, konkursu rangi ogólnopolskiej!

Do tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego w czterech kategoriach wiekowych zgłosiło się 309 szkół, a protokoły zbiorcze nadesłało 299 placówek (228 szkół podstawowych i 71 – ponadpodstawowych). W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 7752 uczniów pod opieką 885 nauczycieli i bibliotekarzy szkolnych.

Ustalenia końcowe
X edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2020/2021 W LUSTRZE KSIĄŻKI

W tegorocznym konkursie protokoły końcowe nadesłało 198 szkół. Wzięło w nim udział 1370 uczniów i 210 ich opiekunów z Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Mazowieckiego, Łódzkiego, Małopolskiego, Wielkopolskiego.

Komisja Wielkiego Maratonu Czytelniczego (Agata Markiewicz-Babło, Ewa Niechwiedowicz, Małgorzata Niechwiedowicz, Zbigniew Walczak) po weryfikacji protokołów zbiorczych i wybranych arkuszy testowych przesłanych przez poszczególne placówki przyznała 87 tytułów LAUREATA i 89 tytułów FINALISTY. Ponadto wyróżniła 100 uczniów z najlepszymi wynikami w szkołach, w którym nie ma Laureatów i Finalistów.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook