Spotkanie z Wolontariuszami

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W szkole rozpoczyna działalność Szkolne Koło Wolontariatu, którego opiekunem jest pani Anna Gzella. Małymi krokami będziemy wdrażać się w pomaganie innym. W dniu dzisiejszym, tj. 22 listopada br. została nawiązana współpraca ze Szkolnym Kołem Wolontariatu działającym w Szkole Podstawowej w Gościcinie: Panią Iwoną Czarnecką, Panią Natalią Olszewską-Kurpet, Wolontariuszami oraz z Panem Maciejem Skrzypczak. Zachęcamy uczniów do zapisów i działania. Pierwsze spotkanie Wolontariuszy z Koordynatorem Szkolnego Koła Wolontariatu odbędzie się w najbliższy piątek 24 listopada br. o godz. 13.30 w sali nr 1. Naszą pierwszą akcją jest wykonanie świątecznych kartek dla pacjentów Szpitala w Tczewie. Kartki prosimy dostarczyć opiekunowi do 15 grudnia br.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook