„Pierwszy Ogólnopolski Konkurs Retoryczny” organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konkursie tematycznym pod nazwą „Pierwszy Ogólnopolski Konkurs Retoryczny”, organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie.

Uprzejmie przypominam, że zgłoszenia do konkursu należy dokonać w terminie do 5 listopada 2021 r. poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej konkursu https://konkursretoryczny.lscdn.pl/

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

Przedmiotowe zadanie w Kuratorium Oświaty w Gdańsku koordynuje:
st. wizytator Joanna Galińska, adres e-mail: joanna.galinska@kuratorium.gda.pl, tel. 58 669 34 15

wizytator Paulina Grzelecka, adres e-mail: paulina.grzelecka@kuratorium.gda.pl, tel. 58 669 34 06

Zaproszenie do udziału w konkursie

 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook