PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dnia 11 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelników biblioteki szkolnej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie dowiedzieli się jak należy dbać o książki oraz czego nie wolno robić czytając książkę. Następnie pani dyrektor dokonała pasowania każdego z uczniów. Dzieci dostały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki, które będą im przypominać o tym wydarzeniu.

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Po takim wspólnym spotkaniu biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym czytelnikom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym, radosnym, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

Monika Foigt

Udostępnij

Udostępnij na Facebook