Nowości w naszej bibliotece

Nowości w naszej bibliotece

Biblioteka szkolna składa serdeczne podziękowania za otrzymane w ostatnim czasie książki. Szkolny księgozbiór wzbogacił się między innymi dzięki : Wydawnictwu Czarna Owca, Wydawnictwu Albatros, Wydawnictwu Bis oraz Wydawnictwu Parasolka.  

Dzięki hojności wydawnictw biblioteczne półki zasilą książki i audiobooki. 

W ofercie biblioteki szkolnej znajdą się między innymi dzieła: Stephena Kinga, Petera Jamesa czy seria książek o Oksie Pollock, zaś dla młodszych czytelników polecamy Księgę orgiami czy mini kryminał Tajemnice pani Holly. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Z niecierpliwością czekamy na Wasz powrót, aby móc zaprezentować  nasze nowości. 

                Za wszystkie dary życzliwym wydawnictwom ogromnie dziękujemy!

Monika Foigt 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook