MARATON CZYTELNICZY

Nasze uczennice wyróżnione w 𝗠𝗮𝗿𝗮𝘁𝗼𝗻𝗶𝗲 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗲𝗹𝗻𝗶𝗰𝘇𝘆𝗺 📚 , który trwał cały rok szkolny i polegał na tym, że trzeba było przeczytać podane lektury i raz w miesiącu napisać test z ich znajomości📝. Trójka naszych podopiecznych zdobyła wyróżnienia i 18.06. w czwartek w 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑟𝑢𝑚 𝑆𝑜𝑙𝑖𝑑𝑎𝑟𝑛𝑜𝑠́𝑐𝑖 𝑤 𝐺𝑑𝑎𝑛́𝑠𝑘𝑢 dziewczyny odebrały dyplomy i nagrody książkowe🏆🏵️🌷.
Gratulujemy 𝗭𝘂𝘇𝗮𝗻𝗻𝗶𝗲 𝗠𝗮𝗿𝗸𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇 z kl. 8, Jadwidze 𝗞𝗲𝗹𝗺 z kl.6 oraz 𝗖𝗲𝗹𝗶𝗻𝗶𝗲 𝗚𝘄𝗶𝘇𝗱𝗮𝗹𝗲 z kl.5👏🪷✨ Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w tym wydarzeniu💛🧡

Udostępnij

Udostępnij na Facebook