Nasze uczennice wyróżnione w 𝗠𝗮𝗿𝗮𝘁𝗼𝗻𝗶𝗲 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗲𝗹𝗻𝗶𝗰𝘇𝘆𝗺
, który trwał cały rok szkolny i polegał na tym, że trzeba było przeczytać podane lektury i raz w miesiącu napisać test z ich znajomości
. Trójka naszych podopiecznych zdobyła wyróżnienia i 18.06. w czwartek w 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑟𝑢𝑚 𝑆𝑜𝑙𝑖𝑑𝑎𝑟𝑛𝑜𝑠́𝑐𝑖 𝑤 𝐺𝑑𝑎𝑛́𝑠𝑘𝑢 dziewczyny odebrały dyplomy i nagrody książkowe

.


