Dzień Edukacji Narodowej

W środę 13.10.2021 r. w Szkole Podstawowej im. Partyzantów Kaszubskich w Koleczkowie odbyła się akademia  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy IV-VIII pod kierunkiem pani H. Podlaskiej i pani A. Żochowskiej . Młodzi artyści piosenkami i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał różę.
Na zakończenie akademii głos zabrała p. Dyrektor Hanna Garbowska, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Zapraszamy do galerii:
https://zspkoleczkowo.pl/szkola-podstawowa/galeria/

Udostępnij

Udostępnij na Facebook