Akceptuj to co czujesz

Zapraszamy Państwa do obejrzenia cyklu filmów poradnikowych „Nawigacja w kryzysie –  jak wychowywać nastolatka w roku 2020” zrealizowanych dzięki współpracy z Fundacją KGHM.

Podpowiadamy w nich, jak mierzyć się z trudną pandemiczną rzeczywistością. W filmach dowiecie się Państwo, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, izolacją, natłokiem zadań szkolnych, a także jak się wzajemnie wspierać i motywować. W naszych rodzinach jest potencjał, by poradzić sobie z obecnym kryzysem. Nasze filmy pomagają ten potencjał dostrzec i wykorzystać. Więcej wiedzy i porad, w naszych materiałach wideo:

W ramach działań profilaktycznych przygotowaliśmy również poradnik w formie broszury, który porusza zagadnienia związane z radzeniem sobie z sytuacją pandemiczną w rodzinie. Znajdziecie w niej kilka prostych rad, jak rozmawiać o emocjach i jak nad nimi zapanować.

Broszura „Nawigacja w kryzysie, wspólny rejs”

Udostępnij

Udostępnij na Facebook