Dla Koleczkowa Wejherowo to fajna baza wypadowa na szybką i ciekawą wycieczkę, dlatego z najmłodszymi uczniami języka kaszubskiego 11.06, czwartek wybraliśmy się do 𝑔𝓇𝑜𝒹𝓊 𝒲𝑒𝒿𝒽𝑒𝓇𝒶. Najpierw uczestniczyliśmy w warsztatach wykonania własnych diabelskich skrzypiec
, zwiedziliśmy 𝓟𝓪ł𝓪𝓬 𝓟𝓻𝔃𝓮𝓫𝓮𝓷𝓭𝓸𝔀𝓼𝓴𝓲𝓬𝓱
wraz z okolicznym parkiem
, a później wybraliśmy się na pieszą wycieczkę po mieście.
Pogoda nam nie dopisywała
, ale humory nas nie opuszczały
. W ucieczce przed deszczem udaliśmy się do cukierni na lody
, co osłodziło nam przemoczone ubrania.





















