Zakończenie roku szkolnego w Smerfach

23 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.  W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice. Dzieci przygotowały dla Rodziców przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek”, wiersz oraz piosenkę M. Grechuty ,,Tyle było dni”. Pani Dyrektor Hanna Garbowska złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy.
Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

 

 
 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook