PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE MINIATURA W GDAŃSKU

10 maja wszystkie przedszkolaki wybrały się na wycieczkę autokarową. Jej celem był Teatr Miniatura w Gdańsku, a tym samym rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich dekoracja sceny, kostiumy i wpadające w ucho piosenki wykonywane przez aktorów. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru.  Radosne opowieści dzieci oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

 

 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook