Wizyta Biedronek w Aptece Rodzinnej w Koleczkowie

Dnia 15 czerwca Biedronki wybrały się na wycieczkę do apteki. Celem wycieczki było poznanie pracy farmaceuty, wyglądu i wyposażenia apteki oraz asortymentu leków. Pani farmaceuta opowiedział dzieciom o swojej pracy, pokazał jakie lekarstwa oraz witaminy można w niej kupić. Wytłumaczył, co to jest recepta i jak ją można zrealizować. Dzieci miały okazję obejrzeć różne preparaty lecznicze i witaminy. Dzięki takiej wizycie przedszkolaki wiedzą, co można w aptece kupić, jak walczyć z chorobą i dbać o zdrowie.
Pan Andrzej 👨‍⚕️tak całkiem poza receptą słowa otuchy dorzuci.
Wchodząc do takiej apteki rychło przestajesz się smucić.
Daje On uśmiech serdeczny bez refundacji darmowy,
wnet dużo lepiej się czuję, o bólu głowy nie ma już mowy 🙃

Udostępnij

Udostępnij na Facebook