Wigilia w grupie ” Motylki”

„(…) Wigilia to nie jest czas,
gdy jest prezentów moc.
Wigilia to nie jest czas,
gdy potraw sto na stole.
Wigilia to przepiękny czas,
Bożonarodzeniowy czas,
gdy siedzimy wszyscy w kole
i mamy bliskich przy stole (…).”

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta, którym towarzyszy zawsze niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Dnia 17.12. 2021r. w grupie ,,Motylki” odbyła się Wigilia. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt. „Piernikowy ludzik”. Dużo radości dzieciom sprawiło zrobienie wspólnego zdjęcia z piernikowym bohaterem oraz wykonanie świątecznych bałwanków. Dzieci zaśpiewały świąteczne piosenki. Na koniec na dzieci czekał słodki poczęstunek. Dzień był pełen wrażeń i atrakcji.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook