ROZSTRZYGNIĘCIE PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

9 maja w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski, którego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej, prezentowanie umiejętności dzieci, jak również zachęcanie do występów przed publicznością. W konkursie wzięło udział 17 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.  Mali artyści biorący udział w konkursie z wielkim zapałem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy za rok!

WYNIKI   KONKURSU   RECYTATORSKIEGO

Kategoria  3-4-latki

I miejsce    Rosiński  Cezary

II miejsce   Nagel Karolina

III miejsce  Pleszczyński Szymon

Wyróżnienie  – Malesa Stanisław

Kategoria  5-6-latki

I miejsce    Budniewska Magdalena

II miejsce   Pranszke Mikołaj

III miejsce  Rosińska Nadia

Wyróżnienie:

Dombrowska Maria

Bojke Szymon

Urban Zuzanna

Smagowska Oliwia

 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook