Przygotowania do Wielkanocy u Motylków

Cukrowy baranek ma złociste różki

pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki.

A gdy nikt nie patrzy, chorągiewką buja

i cichutko beczy Święte Alleluja.

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,

bogaty zajączek uśmiechem czaruje.

Mały kurczaczek spełni marzenia –

Wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zbliża się Wielkanoc. Czas przygotowań.  Dla ,, Motylków” był to czas intensywnej pracy. Przedszkolaki m. in. sadziły owies. Układały jajka wg kodu. Dużo radości sprawiło dzieciom malowanie zajączków z gipsu. Dzieci zrobiły własną kartkę wielkanocną. Przedszkolaki cieszyły się, że choć przez chwilę mogły zamienić się w zajączka. Wyklejały baranka z popcornu oraz wykonały jajko, które było ozdobą naszego przedszkola. Przedstawiam efekty naszej ciężkiej pracy.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook