Pasowanie na Przedszkolaka w grupie „Motylki”

24 listopada 2021r. r. odbyła się pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem – pasowanie na przedszkolaka.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której „Motylki” zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, mimo tremy z uśmiechami na twarzach recytowały wiersz i i śpiewały piosenki, otrzymując gromkie brawa. Następnie dzieci złożyły uroczystą przysięgę. Po przysiędze pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonała uroczystego aktu pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał również dyplom pasowania, medal oraz prezent – puzzle. Uroczystość uwieńczono pamiątkowym zdjęciem oraz słodkim poczęstunkiem. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook