呕abki w 馃摎 Bibliotece Publicznej w Bojanie馃摉

W pi膮tek 24 maja dzieci z grupy 馃惛馃惛馃惛, wybra艂y si臋 do Biblioteki Publicznej w Bojanie, dla wielu z nich by艂a to pierwsza wizyta.

Przedszkolaki zwiedzi艂y plac贸wk臋 ,mia艂y okazj臋 obejrze膰 nie tylko poka藕ny ksi臋gozbi贸r przeznaczony specjalnie dla nich, ale r贸wnie偶 zapozna艂y si臋 ze sposobem wypo偶yczania ksi膮偶ek, dowiedzia艂y si臋 od Pa艅 bibliotekarek, jaka jest r贸偶nica mi臋dzy bibliotek膮 a ksi臋garni膮, jak nale偶y si臋 w niej zachowywa膰 i jak chroni膰 ksi膮偶ki przed zniszczeniem. Jedna z Pa艅 r贸wnie偶 przeczyta艂a nam dwie ksi膮偶eczki o przygodach Wilka oraz porozmawia艂a z dzie膰mi na temat wys艂uchanego tekstu.

W podzi臋kowaniu za go艣cinne przyj臋cie dzieci podarowa艂y Pani膮 bibliotekark膮 laurk臋 ze s艂owami wdzi臋czno艣ci oraz wypo偶yczy艂y dwie ksi膮偶ki.

Spotkanie odby艂o si臋 w radosnej atmosferze za co serdecznie dzi臋kujemy.

Na koniec jedn膮 z kolejnych atrakcji by艂o sp臋dzenie czasu wolnego na placu zabaw.

Bardzo zm臋czeni, ale szcz臋艣liwi wr贸cili艣my do przedszkola ZKM GDYNIA, kt贸ry okaza艂 si臋 r贸wnie偶 dla wielu 呕abek prawdziw膮 nowo艣ci膮.

Wycieczka by艂a bardzo udana.鈾ワ笍

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook