Wyjazd do escape room’u w Gdyni Kl. VIII

W środę, 28 września, z okazji Dnia Chłopaka, klasa VIII wybrała się do escape room’u. Podekscytowani wyruszyliśmy o 9 do Gdyni, aby zmierzyć się z wybranymi wcześniej pokojami zagadek. Mimo, że aura nie sprzyjała, dobre humory dopisywały nam przez całą podróż. Na miejscu okazało się, że przybyliśmy za wcześnie i musieliśmy chwilę poczekać. Równo o 10 zostaliśmy wpuszczeni do środka, gdzie obsługa wyjaśniła zasady gry. Grupy zostały odprowadzone do swoich pokoi, by zmierzyć się z zagadkami logicznymi i manualnymi, i wydostać z nich w ciągu 1 godziny. Nie zawsze było to proste, ale pomocne okazały się podpowiedzi wyświetlane na ekranie. Pod koniec gry w poczekalni rozbrzmiewały okrzyki zdziwienia i szoku dochodzące z różnych pokoi. W końcu pojawiła się pierwsza grupa – podekscytowani uczniowie z przejęciem dzielili się swoimi wrażeniami, pojawiły się nawet tańce radości. Gdy wszyscy już wyszli, udaliśmy się do pobliskiej restauracji na pizzę. Niestety z powodu deszczu zrezygnowaliśmy ze spaceru i z dobrymi wspomnieniami wróciliśmy do szkoły.

Wychowawca klasy VIII Agnieszka Częstka

Udostępnij

Udostępnij na Facebook