馃馃Wycieczka do Parku Ewolucji w S艂awut贸wku馃馃

29 maja odby艂a si臋 wycieczka do PARKU EWOLUCJI w S艂awut贸wku, w kt贸rej uczestniczy艂y dzieci z wszystkich grup z naszego przedszkola.

Po kr贸tkiej podr贸偶y autokarem na miejscu w Parku Ewolucji przywita艂a nas Pani przewodnik, kt贸ra wprowadzi艂a nas w magiczny 艣wiat ewolucji a nast臋pnie zaprosi艂a wszystkich na seans w kinie prehistorycznym, gdzie dzieci obejrza艂y interaktywne show 鈥濿ygadany dinozaur鈥. Po czym wsp贸lnie zwiedzili艣my 艣cie偶k臋 dinozaur贸w, na kt贸rej mieli艣my okazj臋 zobaczy膰 fascynuj膮ce okazy prehistorycznych mieszka艅c贸w ziemi. Obejrzeli艣my 艣wiat cz艂owieka pierwotnego, 鈥濷brazy Prehistorii鈥. W 艣wiat piramid przenios艂o nas „Egipt show”, kt贸re dostarczy艂o dzieciom niesamowitych wra偶e艅. By艂a te偶 przeja偶d偶ka kolejk膮 szynow膮 „Rollercoaster”, pojazdem Flinston贸w i Dino poci膮giem. Nast臋pnie w Batyskafie odbyli艣my podwodn膮 podr贸偶 w kinie 7D na dnie prehistorycznego morza. Po obfitym i pysznym obiedzie korzystaj膮c z pi臋knej pogody wszystkie dzieci bawi艂y si臋 艣wietnie na placu zabaw z bajkowymi domkami, a nast臋pnie w „Parku trampolin”. Na koniec jeszcze mieli艣my mo偶liwo艣膰 przeniesienia si臋 do koloseum. Przepi臋kna pogoda, doskona艂e humory, liczne atrakcje i przede wszystkim wsp贸lnie sp臋dzony czas 鈥 taka w艂a艣nie by艂a nasza wycieczka do Parku Ewolucji w S艂awut贸wku鈾ワ笍.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook