WARSZTATY WIELKANOCNE w grupie 馃惛馃惛馃惛

艢wi臋ta Wielkanocne s膮 bardzo radosnym czasem, na kt贸ry z ut臋sknieniem oczekuj膮 zar贸wno dzieci jak i doro艣li. W艂a艣nie z tej okazji w dniu 22 marca 2024 roku w grupie 呕abek 馃惛 odby艂y si臋 warsztaty wielkanocne z udzia艂em rodzic贸w oraz dziadk贸w. Mimo wielu obowi膮zk贸w rodzice oraz dziadkowie bardzo licznie zgromadzili si臋 w tym dniu, co bardzo nas ucieszy艂o, 偶e znale藕li艣cie chwilk臋 na zabaw臋 ze swoj膮 pociech膮.

Celem spotkania by艂o wprowadzenie wszystkich w czas przed艣wi膮teczny, integrowanie dzieci, rodzic贸w i nauczycieli oraz rozwijanie wyobra藕ni i kreatywno艣ci. Na pocz膮tku warsztat贸w wielkanocnych 呕abki 馃惛 przywita艂y zaproszonych go艣ci wyst臋pem artystycznym. Nast臋pnie przeszli艣my do dzia艂ania czyli tworzenia wsp贸lnie z rodzicami i dziadkami pi臋knych dekoracji na ciasteczkach 馃崻 i babeczkach馃. Wypieki na warsztaty dzieci przygotowa艂y wcze艣niej podczas zaj臋膰 z serii „Kuchcikowo”. Dekoruj膮c ciasteczka i babeczki, dzieci wsp贸lnie z rodzicami i dziadkami delektowa艂y si臋 s艂odko艣ciami przy kawie.

Wszystkim uczestnikom zaj臋膰 wypieki bardzo smakowa艂y a wykonane dekoracje na ciasteczkach 馃崻 i babeczkach馃 przynios艂y wiele satysfakcji 馃槉.

Dzi臋kujemy jeszcze raz za wsp贸lnie sp臋dzony czas, za rozmowy i zabaw臋 馃槏. 呕yczymy zdrowych, spokojnych i weso艂ych 艢wi膮t Wielkanocnych.

Serdecznie zapraszamy na fotorelacje z tego wydarzenia 馃摳馃憞馃憞馃憞.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook