WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W SÓWKACH

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia zagościł w naszym przedszkolu…
8 grudnia w miłej atmosferze odbyły się Warsztaty Świąteczne w grupie Sówek.
W rodzinnej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne. Dzieci wraz z rodzicami wykonały różnorodne ozdoby w szkle. Sówki zamieniły się w prawdziwych artystów, a rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne:). Dzieci z dumą zabrały dekoracje do domów, aby stały się ozdobą świątecznego stołu.
Zorganizowane zajęcia artystyczne w naszym Przedszkolu były niezwykle radosnym przeżyciem. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań…
Serdecznie dziękuję Rodzicom za przybycie, wspieranie działań Przedszkola oraz za aktywny udział w Warsztatach Świątecznych…
                                                                                                                                                                                                                                                          Beata Lejkowska

Udostępnij

Udostępnij na Facebook