W OCZEKIWANIU NA WIELKANOC馃悾 warsztaty w grupie S贸wek

WARSZTATY WIELKANOCNE馃悾
艢wi臋ta Wielkanocne s膮 bardzo radosnym czasem, na kt贸ry z ut臋sknieniem oczekuj膮 zar贸wno dzieci jak i doro艣li. S膮 to 艣wi臋ta rodzinne, pe艂ne tradycji i zwyczaj贸w, kt贸re chcemy przekaza膰 m艂odszym pokoleniom. Tu偶 przed Wielkanoc膮, i w naszym przedszkolu nadszed艂 czas 艣wi膮tecznych przygotowa艅 i dekoracji. Dlatego te偶 do naszej grupy zaprosili艣my rodzic贸w. Wsp贸艂praca to bardzo wa偶ny element dzia艂alno艣ci przedszkola, dlatego bardzo dzi臋kujemy Rodzicom za obecno艣膰 i wsp贸lnie sp臋dzony czas na warsztatach鉂
Z okazji zbli偶aj膮cych si臋 艢wi膮t Wielkanocnych
sk艂adamy wiosenne 偶yczenia,聽
aby w Pa艅stwa sercach,
rodzinach i domach zago艣ci艂a rado艣膰, spok贸j
i wielka nadzieja odradzaj膮cego si臋 偶ycia.
Zdrowych, pogodnych 艢wi膮t Wielkanocnych,
pe艂nych wiary, nadziei i mi艂o艣ci馃挐

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook