W DZIECI臉CYM LABORATORIUM馃敩馃И

呕abki 馃惛 w tym tygodniu zamieni艂y si臋 w ma艂ych badaczy 馃懇鈥嶐煍煈ㄢ嶐煍. Nasza sala zamieni艂a si臋 w laboratorium, w kt贸rym dzieci mog艂y przeprowadzi膰 r贸偶ne eksperymenty. Nast臋pnie dowiedzia艂y si臋 kim jest naukowiec, czy si臋 zajmuje, poznali艣my sprz臋t laboratoryjny, poszerzyli艣my wiedz臋 o magnesach oraz ustalili艣my kodeks ma艂ego badacza. Jak na prawdziwych naukowc贸w przysta艂o 馃惛 wykona艂y wsp贸lnie kilka eksperymet贸w tj. uciekaj膮cy pieprz, ba艅ka w ba艅ce, kolory na talerzu, kolorowy deszcz w s艂oiku, magiczne tulipany, magiczna woda, wybuch wulkanu.

To by艂 wyj膮tkowy tydzie艅 馃ぉ. Badania, obserwacje i odkrywanie dostarczy艂o dzieciom wiele rado艣ci i satysfakcji. Rozwin臋艂o ich ciekawo艣膰, samodzielno艣膰, kreatywno艣膰 oraz spostrzegawczo艣膰, a tak偶e uczy艂o umiej臋tno艣膰 wsp贸艂pracy w grupie 馃槉.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook