Tydzie艅 Bezpiecze艅stwa w grupie 呕abek馃惛馃惛馃惛

Grupa 呕abek 馃惛 w minionym tygodniu przy艂膮czy艂a si臋 do akcji 鈥濼ydzie艅 Bezpiecze艅stwa w Gmina Szemud鈥, maj膮cej na celu podniesienie 艣wiadomo艣ci bezpiecze艅stwa osobistego naszych najm艂odszych podopiecznych. A tak偶e zdobycia wiedzy dotycz膮cej zagro偶e艅 w ruchu drogowym, poniewa偶 podczas zbli偶aj膮cych si臋 jesiennych dni, w kt贸rych zapada szybko zmrok wa偶ne jest, aby wyczuli膰 szczeg贸lnie dzieci wracaj膮ce z przedszkola do zak艂adania kamizelek oraz element贸w odblaskowych.
Dlatego te偶 ju偶 od poniedzia艂ku wszystkie 呕abki zabra艂y si臋 do ci臋偶kiej pracy. Pozna艂y zasady udzielania pierwszej pomocy, poruszania si臋 po chodniku, przechodzenia przez jezdni臋 oraz czego wystrzega膰 si臋 w kontakcie z osobami obcymi. Podczas zaj臋膰 omawiane by艂y w艂a艣ciwe zachowania podczas zabaw zar贸wno w domu, w przedszkolu jak i na placu zabaw.
Na zako艅czenie tygodnia dzieci otrzyma艂y wr臋czone przez w贸jta kamizelki odblaskowe

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook