ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPADA to niezwykle ważny dzień dla każdego Polaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci z wszystkich grup zebrały się razem aby świętować ten wyjątkowy dzień. Wszyscy z powagą i w skupieniu oglądali program przygotowany przez dzieci z grupy „Motyli” i „Biedronek”. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy pamiętając przy tym o zachowaniu prawidłowej postawy. Potem wyruszyliśmy razem w korowodzie z barwami narodowymi ulicą w pobliżu przedszkola. Uroczystość  z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI  miała na celu rozwijanie u wychowanków poczucia przynależności narodowej, pielęgnowania polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook