Rozstrzygnięcie KONKURSU RECYTATORSKIEGO

10 maja w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski, którego celem było popularyzowanie i propagowanie poezji dziecięcej, prezentowanie umiejętności dzieci, jak również zachęcanie do występów przed publicznością. W konkursie wzięło udział 13 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.  Mali artyści biorący udział w konkursie z wielkim zapałem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i  aktorskie. Zostali oni nagrodzeni gromkimi brawami.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy za rok!

 

WYNIKI   KONKURSU   RECYTATORSKIEGO

Kategoria  3-4-latki

I miejsce    Bojka Kinga

II miejsce   Rosińska Julia

III miejsce  Hallmann Helena

Kategoria  5-6-latki

I miejsce    Krasińska Kornelia

II miejsce   Rosiński Cezary, Hallmann Borys

III miejsce  Dziecielska Łucja, Szlas Karolina

Wyróżnienia:  Koriat Amelia, Radomska Kornelia, Lidzbarska Zofia,

Pleszczyński Szymon, Lech Ida

 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook