ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „EKO ZWIERZAKI”

Uczestnicy konkursu stworzyli prace przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu takich jak: butelki, kartony, nakrętki plastikowe, rolki po papierze, wytłaczanki do jajek, puszki, worki. Wśród prac przyniesionych znalazły się między innymi: myszki, świnki, krówki, krokodyl, pająk, motyl, misiu, pszczółki, wąż, jeżyk, piesek, ptaszki. Ogromnie mi miło, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Dziękuję Dzieciom i Rodzicom przede wszystkim: za zaangażowanie, trud, pomysłowość i estetykę prac. Wyłoniliśmy zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

3- 4 latki

I miejsce Stanisław Okroy

II miejsce Hanna Hewelt

III miejsce Natalia Burdelska – Kiezik

Wyróżnienia: Nina Robakowska, Artur Damaszke, Julia Nagel, Kinga Bojka, Przemysław Pawłowski, Alicja Chmielak, Kacper Krasiński, Laura Kąkol, Beniamin Drażba, Kornelia Radomska, Łucja Dziecielska

5- 6 latki

I miejsce Ida Lech

II miejsce Leszek Burdelski- Kiezik

III miejsce Dorian Borowicki

Wyróżnienia:

Kornelia Krasińska, Nikodem Chmielak, Karolina Nagel, Ryszard Dombrowski, Szymon Pleszczyński, Amelia Koriat

 

Gratuluję i życzę dalszych pomysłów…                                  

Beata Lejkowska

Udostępnij

Udostępnij na Facebook