PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT W SMERFACH

Smerfy bardzo pracowicie spędziły przedświąteczny czas. Wykonały pomysłowe ozdoby z drewnianych łyżek dla swoich bliskich oraz świąteczne kartki. Uczyły się działań matematycznych z pomocą renifera. Radziły sobie świetnie. Wspólnie dekorowaliśmy pierniczki i śpiewaliśmy kolędy. 17 grudnia odbyła się nasza Wigilia. Dzieci przyszły odświętnie ubrane. Wspólnie udekorowaliśmy stoły i przygotowaliśmy poczęstunek. Czas kolędowania umiliła nam Maja Budniewska (uczennica naszej szkoły) przygrywając nam na skrzypcach kolędy.

 Najserdeczniejsze życzenia
Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
Ciepła i wielkiej radości,
Miłych oraz hojnych gości,
Pod choinką dużo prezentów,
A w Waszych sercach, drodzy Rodzice, wiele sentymentów.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ewa Markowska

Udostępnij

Udostępnij na Facebook