Przedszkolny konkurs recytatorski – roztrzygnięcie

13 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski „Dzieci – Poeci”. Wzięły w nim udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, razem było ich 12. Celem konkursu było zainteresowanie poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz motywowanie do występów publicznych. Dominowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, ale nie tylko. Przedszkolaki dzielnie pokonały tremę i pięknie recytowały przygotowane wiersze. Tematyka była różnorodna. Konkurs dostarczył dzieciom wiele wrażeń. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

Wyniki konkursu:

Kategoria 3-4-latki

I miejsce  –   Łucja Dziecielska

II miejsce –   Julia Rosińska

III miejsce –  Karolina Szlas

wyróżnienie – Cezary Rosiński, Beniamin Drażba

Kategoria 5-6-latki

I miejsce  –   Amelia Koriat

II miejsce –   Kornelia Krasińska

III miejsce –  Wiktoria Zarwalska

wyróżnienie – Szymon Pleszczyński, Martyna Szlas, Anastazja Drażba

Gratulujemy dzieciom, a Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie swoich pociech do konkursu.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook