Pierwszy dzień jesieni

„Liście się złocą w całym lesie,
To znak właśnie, że już jesień
Lasem, łąką, polem,
Chodzi ze złocistym parasolem.”

23 września do przedszkola dotarła jesienna pora roku. Dzieci z grupy Biedronek w celu zaznaczenia tego wyjątkowego dnia przyszły ubrane na pomarańczowo przynosząc do przedszkola dary jesieni: dynie, żołędzie, kasztany, orzechy, szyszki, jarzębinę, wrzosy. Mamy nadzieję, że jesienna pora roku, nie będzie nudna, a wniesie w nasze życie przedszkolne wiele ciekawych inicjatyw i pomysłów, dostarczy wielu ciekawych skarbów i darów.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Beata Lejkowska

Udostępnij

Udostępnij na Facebook