Nowe Urządzenie na Placu Zabaw

28 września nasz plac zabaw został wzbogacony o nowe urządzenie. Zakupiono nowy zestaw linowy oraz nawieziono nową warstwę piasku do piaskownicy i na plac zabaw. To dzięki programowi „WzMOCnij swoje otoczenie” udało się pozyskać 20 tyś. złotych. Organizatorem programu są Polskie Sieci Elektroenergetyczne – krajowy operator systemu przesyłowego w Polsce.

PSE jako dobry i bliski sąsiad wielu polskich społeczności, czują współodpowiedzialność za ich rozwój, poprawę jakości życia i bezpieczeństwa.

Poprzez program “WzMOCnij swoje otoczenie” firma wyposaża lokalne samorządy i organizacje pozarządowe w narzędzia, które pomagają im wypełniać ważną misję publiczną i działać na rzecz mieszkańców.

Dzięki projektowi uczniowie naszej szkoły i przedszkola mogą wspaniale spędzać czas i bawić się wspólnie z rówieśnikami. Mamy nadzieję, ze powstało atrakcyjne miejsce jako alternatywa dla smartfona, komputera i telewizora. Miejsce kreatywnego i aktywnego spędzania czasu.

Mamy nadzieję, że będzie ono sprawiać radość dzieciom i ich rodzinom.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook