Mikołajki w Biedronkach

Zgodnie z tradycją we wtorek 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w naszej grupie mikołajkowe święto. W dniu Mikołajek nasze przedszkolaki zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola ubrane mikołajkowo/świątecznie w czerwonych czapeczkach i opaskach z rogami renifera. Już od rana zastanawiały się, czy Mikołaj odwiedzi ich salę i czy przyniesie prezenty. Po przyjściu Świętego 🎅 Mikołaja dzieci przywitały się z niezwykłym gościem i zaprezentowały wierszyk przygotowany specjalnie dla Niego:

Święty Mikołaj nocą wędruje
W okna zagląda i nasłuchuje Gwiazdka w okna świeci
gdzie są grzeczne dzieci

O każdym dziecku zawsze pamięta Stary dziadunio, Mikołaj Święty
Co za radość będzie,
gdy do nas przybędzie.

Mikołaj był zachwycony i rozdał wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty. A na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

Udostępnij

Udostępnij na Facebook