MIKO艁AJKI 馃

W grupie S贸wek od samego rana dzieci by艂y bardzo podekscytowane. W tym bardzo wyczekiwanym przez wszystkich dniu, nasze przedszkole mia艂 odwiedzi膰 wyj膮tkowy go艣膰 sam 艢wi臋ty Miko艂aj. Wsp贸lnie z dzie膰mi nauczycielka udekorowa艂a sal臋 na jego przyj艣cie. Dzieci opisywa艂y wygl膮d Miko艂aja wraz z wszystkimi atrybutami na podstawie fotografii przedstawiaj膮cej jego sylwetk臋. Okre艣la艂y, sk膮d i w jakim celu przybywa oraz w jaki spos贸b dostaje si臋 do naszych dom贸w. Obejrza艂y bajk臋 Disneya o Miko艂aju i jego fabryce zabawek. Stworzy艂y prac臋 plastyczn膮 wycinaj膮c i przyklejaj膮c puzzle 艣wi膮teczne na kartce papieru. Segregowa艂y prezenty wed艂ug kolor贸w, w jak najkr贸tszym czasie. Uczestniczy艂y w zabawie s艂uchowej 鈥濪zwoneczek Miko艂aja鈥. Zapozna艂y si臋 z budow膮 dzwoneczka i sposobem wydobywania d藕wi臋ku z instrumentu. Wys艂uchiwa艂y i okre艣la艂y kierunek, z kt贸rego dochodzi d藕wi臋k. Dzieci nareszcie us艂ysza艂y dzwoneczek Miko艂aja i doczeka艂y si臋 jego wizyty. Zrobi艂 on na wszystkich, bez wyj膮tku ogromne wra偶enie. Ka偶de dziecko do r膮k w艂asnych otrzyma艂o prezent z okazji Miko艂ajek. W ramach podzi臋kowania S贸wki za艣piewa艂y piosenk臋 dla 艢wi臋tego Miko艂aja. To by艂 wyj膮tkowy dzie艅 w roku.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook