Miko艂ajki 馃悶

鈥6 grudnia jak wszyscy wiecie 艢wi臋ty Miko艂aj chodzi po 艣wiecie鈥︹澛 zaszed艂 tak偶e do naszego przedszkola. Dzieci od samego rana podekscytowane co jaki艣 czas wychodzi艂y na korytarz by sprawdza膰 czy ju偶 go nie wida膰. Gdy ju偶 nas聽 odwiedzi艂 obdarowa艂 wszystkie dzieci prezentami , nawet w szkolnej kuchni zostawi艂 dla nas worek z pluszakami i gumami do 偶ucia.聽 Go艣膰 w czerwonym ubraniu by艂 niezwykle rozmowny a na dzieci臋cych twarzach malowa艂 si臋 u艣miech.

W oczekiwaniu na Miko艂aja zrobili艣my sobie gimnastyczn膮 艣cie偶k臋, Wyszukali艣my z worka przedmioty by opowiedzie膰 o nich troszeczk臋 to co wiemy. By艂a te偶 miko艂ajowa kolorowanka i oczywi艣cie piosenka ,kt贸r膮 za艣piewali艣my w podzi臋kowaniu.

艢wi臋ty Miko艂aju dzi臋kujemy za odwiedzimy i czekamy na Ciebie za rok!!

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook