Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Sprawdź, jak możesz wspólnie z Naszą Szkołą we współpracy z UNICEF świętować ten dzień, pokazując, że prawa wszystkich dzieci są ważne.
Co roku UNICEF Polska zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszystkich działaniach podejmowanych 20. listopada w Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane.
Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Jak to zrobić?
Załóż niebieskie ubranie weź w dłonie kartkę z napisem #miedzynarodowydziendziecka #unicef, zrób zdjęcie swojego ubioru z kartką i wyślij Nam. To doskonały pomysł pokazania solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie.
Zdjęcia proszę przesłać na adres mailowy: monika.karczemki@gmail.com
Na Wasze fotografie czekamy do 20 listopada. Z nadesłanych prac zostanie stworzona fotogaleria.
Monika Foigt

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook