Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Kropki w grupie 呕ABEK 馃惛

15 wrze艣nia obchodzi si臋 International Dot Day, czyli Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Kropki. Jest to 艣wi臋to kreatywno艣ci, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na ca艂ym 艣wiecie, organizuj膮 tego dnia wiele dzia艂a艅, kt贸re pomagaj膮 dzieciom odkry膰 talenty, pozna膰 ich mocne strony i je zaprezentowa膰. W naszym przedszkolu najm艂odsza grupa 呕ABEK 馃惛 od samego rana cieszy艂a si臋 tym dniem! Tu偶 po 艣niadaniu dzieci wys艂ucha艂y czytanej przez nauczyciela ksi膮偶ki The Dot, kt贸r膮 napisa艂 Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, kt贸ra zmieni艂a 艣wiat ma艂ej Vashti i dziewczynka uwierzy艂a w siebie), wys艂ucha艂y pogadanki na temat gdzie mo偶emy spotka膰 kropk臋. Nast臋pnie wsp贸lnie bawili艣my si臋 przy muzyce, ta艅czyli艣my po kropkach, uk艂adali艣my z nich g膮sienic臋, zrobili艣my gimnastyk臋 kropek, wykonywali艣my kropkowy wybieg dla kropkowych modelek i modeli, robili艣my zdj臋cia w fotobudce, a na koniec wykonali艣my prac臋 plastyczn膮 pocz膮wszy od kropki.

To by艂 wspania艂y i niezapomniany dzie艅!

 

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook