Kuchcikowo w grupie 馃惛馃惛馃惛

Przedszkolaki z grupy 馃惛 wiedz膮, aby by膰 zdrowym nale偶y si臋 prawid艂owo od偶ywia膰. Na pocz膮tku zaj臋膰 dzieci zosta艂y zapoznane z piramid膮 偶ywienia. Dowiedzia艂y si臋 jak wa偶n膮 rol臋 pe艂ni膮 ukryte witaminy w owocach. Z my艣l膮 o witaminkach postanowi艂y zrobi膰 koktajl owocowy 馃馃. Przed przyst膮pieniem do pracy zapozna艂y si臋 z urz膮dzeniem, oraz jego dzia艂aniem. Utrwali艂y tak偶e zasady bezpiecze艅stwa. Zanim zabrali艣my si臋 do pracy dzieci starannie umy艂y r臋ce, umy艂y tak偶e swoje ulubione owoce馃崘馃崒馃崐. Gdy owoce by艂y ju偶 gotowe, dzieci pomaga艂y wk艂ada膰 do naczynia a nast臋pnie przygl膮da艂y si臋, jak robot rozdrabnia je na jednolit膮 mas臋. Na koniec czeka艂a wszystkich degustacja. Dzieci dzieli艂y si臋 wra偶eniami smakowymi, niekt贸re prosi艂y o dok艂adk臋 馃構, a pani podkre艣la艂a warto艣ci od偶ywcze koktajlu owocowego.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook