Kuchcikowo 馃惛 dla 馃巺

PIECZEMY CIASTECZKA DLA 艢WI臉TEGO MIKO艁AJA 馃構

Ostatnie poniedzia艂kowe przedpo艂udnie 呕abki sp臋dzi艂y niezwykle pracowicie. Motywem przewodnim tego dnia by艂o pieczenie ciasteczek dla 艢wi臋tego Miko艂aja馃巺.

Pieczenie ciasteczek rozpocz臋li艣my od poznania sk艂adnik贸w, kt贸re s膮 potrzebne do zrobienia ciasta, po czym zabrali艣my si臋 wszyscy do pracy. Ka偶da 馃惛 mia艂a szans臋 spr贸bowa膰 swoich si艂 kulinarnych. Dzieci z wielkim zaanga偶owaniem pomaga艂y w przygotowaniu ciasteczek, dodaj膮c sk艂adniki oraz nadawanie ciasteczkom odpowiednich kszta艂t贸w. By艂y mi臋dzy innymi: serca, choinki, renifery, gwiazdki oraz misie. Wsp贸lne pieczenie by艂o przyjemn膮 zabaw膮, a jeszcze przyjemniejsza by艂a degustacja tego, co sami upiekli艣my. Dzieci s膮 bardzo ciekawe, czy Miko艂ajowi b臋d膮 tak samo smakowa艂y馃槈?

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook