Kiermasz Świąteczny w Szkole

Kiermasz świąteczny i Jasełka już za nami. W czwartek 14 grudnia rozpoczęliśmy szkolne obchody Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie, przygotowani prze panią Marlenę Miotke, wystąpili z przedstawieniem jasełkowym. Po Jasełkach Pani Wicedyrektor Joanna Kudlicka złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Na kiermaszu można było zakupić przeróżne świąteczne dekoracje, upominki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Można było skosztować: pyszne domowe ciasta, gofry, fontannę czekoladową, tosty, paszteciki i barszczyk. Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli smaczne ciasta. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony dla uczniów naszej szkoły. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem aktywności podczas zakupów. Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu świątecznego.

Dziękujemy serdecznie, Dyrekcja ZSP w Koleczkowie wraz z wychowawcami klas I – VIII

Udostępnij

Udostępnij na Facebook