DZIE艃 PLUSZOWEGO MISIA 馃惛

馃惢Mi臋kki, puchaty i taki z 艂atk膮. 25 listopada swoje 艣wi臋to obchodzi najmilszy przyjaciel dzieci i niezast膮piona przytulanka przy zasypianiu – PLUSZOWY MI艢 馃惢. 呕abki ju偶 dzi艣 艣wi臋towa艂y 艢wiatowy Dzie艅 Pluszowego Misia. Ka偶de dziecko przysz艂o dzisiaj do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem, przytulank膮. Uroczysty dzie艅 rozpocz膮艂 si臋 od przedstawienia przyniesionych pluszak贸w. 呕abki zosta艂y zaproszone do wsp贸lnej zabawy w misiowej krainie. Pozna艂y histori臋 艣wi臋ta, ciekawostki o nied藕wiedziach, bawi艂y si臋 przy piosenkach wsp贸lnie ze swoimi pluszakami馃惢馃惃馃惢鈥嶁潉锔忦煇. Dla dzieci przygotowano r贸wnie偶 wiele atrakcji takich jak: uk艂adanie misiowych rym贸w, dopasywowanie figur z misiem, zabawy ruchowe oraz plastyczne. Aby troszeczk臋 odpocz膮膰 i posili膰 si臋, dzieci spr贸bowa艂y przysmaku misia, pysznego miodku馃構. Ten wyj膮tkowy dzie艅 w przedszkolu by艂 pe艂en u艣miechu i 艣wietnej zabawy馃コ.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook