DZIE艃 PLUSZOWEGO MISIA 馃悶

25 listopada swoje 艣wi臋to obchodzi najlepszy przyjaciel maluch贸w i najmilsza聽przytulanka przy zasypianiu 鈥撀爌luszowy mi艣. Ot贸偶 pluszowy mi艣 to kultowa zabawka na ca艂ym 艣wiecie i mimo up艂ywaj膮cego czasu oraz pojawiania si臋 coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa najwi臋kszym przyjacielem dziecka. Ponadczasowo艣膰 pluszowych misi贸w聽sprawi艂a, 偶e bajki w kt贸rych w roli g艂贸wnej wyst臋puj膮 misie s膮 ch臋tnie ogl膮dane przez kolejne pokolenia dzieci. Sam pluszak jest ponadto symbolem dobra, mi艂o艣ci, ciep艂a, 艂agodno艣ci i opieku艅czo艣ci, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy.

24 listopada Biedronki rozwi膮zywa艂y zagadki o r贸偶nych misiowych bohaterach 鈥 nie odgadni臋t膮 zagadk膮 by艂聽 bohater Mi艣 Colargol dlatego w艂a艣nie ten film dzieci obejrza艂y tego dnia. By艂y ta艅ce i gimnastyka z misiami, malowanie misia polarnego technik膮 stemplowania i lepienie misiak贸w z gliny samoutwardzalnej. Ka偶de z dzieci mia艂o tak偶e kr贸ciutko opowiedzie膰 co艣 o聽 swoim pluszaku. Na koniec otrzyma艂y dyplomy do samodzielnego pokolorowania oraz kolorowanki z misiami.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook