Dzień otwarty w przedszkolu

W dniu 31.09.2023 roku w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty dla dzieci, które od września br. Rozpoczęły swoją przygodę w naszym przedszkolu. Przybyłe do przedszkola dzieci wraz z rodzicami zostały przywitane przez Dyrekcję oraz zapoznane ze sprawami organizacyjnymi po czym zostali zaproszeni do zwiedzenia naszej placówki i odszukania swoich sal.

Następnie nasza najmłodsza grupa „ Żabek” wzięła udział w zabawach integracyjnych, muzyczno–ruchowych prowadzonych przez nauczycieli danej grupy a na koniec wspólnie każdy wykonał własną zabawkę, którą po zakończonych zajęciach mógł zabrać do domu.

Radość dzieci nie miała końca. Wszyscy z uśmiechem na twarzy opuściły nasze przedszkole z utęsknieniem czekając na pierwszy dzień września.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook