DZIE艃 G艁O艢NEGO CZYTANIA BAJEK馃摎 W GRUPIE 馃惛

Systematyczny kontakt dziecka z ksi膮偶k膮 aktywizuje jego rozw贸j intelektualny i emocjonalny, budzi wra偶liwo艣膰 estetyczn膮, sprzyja rozwijaniu postaw tw贸rczych oraz wyzwala ekspresj臋 dzieci臋c膮.W bie偶膮cym roku rozpocz臋li艣my w naszej grupie projekt „Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Ksi膮偶ki” z elementami programu „Ca艂a Polska czyta dzieciom”. W ramach projektu zostali zaproszeni rodzice, aby poczyta膰 dzieciom bajki lub opowiadania. Pierwsz膮 odwa偶n膮 mam膮, kt贸ra nas odwiedzi艂a by艂a mama Filipka. Dzieci z wielkim zaciekawieniem s艂ucha艂y bajek, a tak偶e ogl膮da艂y kolorowe ilustracje. Na zako艅czenie dzieci otrzyma艂y niespodziank臋 od mamy Filipka w formie kolorowanek, kt贸re dzieci z wielkim zaanga偶owaniem pokolorowa艂y. Dziekujemy 馃グ pani Katarzynie za po艣wi臋cony czas i czekamy z niecierpliwo艣ci膮 na dalszych ochotnik贸w. Ka偶dy kto chcia艂by poczyta膰 bajki jest mile widziany w naszej grupie 馃惛馃惛馃惛.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook