Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Partyzantów Kaszubskich w Koleczkowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas IV-VIII pod kierunkiem pani H. Podlaskiej i pani A. Żochowskiej. Młodzi artyści piosenkami i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie akademii głos zabrała Dyrektor Hanna Garbowska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook