Budowa hali sportowej w Koleczkowie z dofinansowaniem od Ministerstwa Sportu i Turystyki!

Szanowni Państwo, mamy wspaniałą wiadomość dla uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koleczkowie. Otrzymaliśmy z Ministerstwa ponad 1,1 mln zł na budowę hali namiotowej na istniejącym boisku tartanowym przy szkole w Koleczkowie! Wielkie podziękowania kierujemy do Pana Wójta Gminy Szemud, Rady Gminy Szemud, Pana Ministra Bortniczuka i Ministerstwa! Gmina Szemud starała się o dofinansowanie rządowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę hali w Koleczkowie. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie i ZSP w Koleczkowie otrzyma na ww. zadanie, aż 1 125 000 zł! Jest to ogromny sukces! Rozpoczynamy wielkie zmiany w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koleczkowie. Fundusze pochodzą z programu Olimpia. Zadanie będzie kosztowało ponad 1,6 mln zł. Wkład własny z budżetu gminy Szemud to prawie 490 tysięcy złotych. Na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki o programie Olimpia czytamy: „W latach 2023-2024 przeznaczone zostaną na ten cel 2 mld zł. Inwestycje sportowe będą wiązać się z obchodami 100-lecia pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich.” Gratulujemy i dziękujemy serdecznie!

Udostępnij

Udostępnij na Facebook