Bal karnawałowy klas I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 6 stycznia 2023 roku. Na pięknie udekorowanym holu pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, Pippi, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Batmanów, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na holu podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały hol. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku. Jak również za zorganizowanie fotobudki, w której każdy mógł wykonać sobie szalone i kolorowe zdjęcia. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Zapraszamy na fotorelację!

Udostępnij

Udostępnij na Facebook