Bal karnawałowy przedszkolaków

Czas karnawału, to także bale i zabawy dla przedszkolaków. 1 lutego na balu karnawałowym bawiło się również nasze przedszkole. Na dzieci czekała specjalnie udekorowana na tę okazję sala.  Karnawałową zabawę ,,rozkręcał” aktor z teatru Qfer. Prowadzący przybył do nas z epoki kamieniołomu, to też jego zabawy i okrzyki przenosiły dzieci w tę epokę. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały ciekawe i kolorowe stroje, które odzwierciedlały ich ulubione postacie z bajek i zainteresowania. Niektóre stroje dzieci wykonały w domu wspólnie z rodzicami. Wszyscy bawili  się znakomicie przy rytmach wesołej muzyki.

Po tańcach wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przy współudziale Rady Rodziców, za który dziękujemy.

 

Udostępnij

Udostępnij na Facebook