Zakończenie roku w grupie 🐸🐸🐸

Za nami wyjątkowa uroczystość zakończenia roku przedszkolnego w grupie „Żabek”.

Był to czas pełen wzruszeń, uśmiechów i radości ze wspólnie spędzonych chwil. Dzieci z dumą zaprezentowały przygotowany program artystyczny, a następnie otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz małe upominki.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za cały rok owocnej współpracy, wsparcie i zaangażowanie w życie naszej grupy.

Wszystkim naszym kochanym Żabką życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji, a tym, które rozpoczynają nowy etap edukacji, wielu sukcesów i pięknych przyjaźni w szkole.

Do zobaczenia! 🌼☀️

Udostępnij

Udostępnij na Facebook