🐈🐈‍⬛ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE, WITAMY WAKACJE

„Być starszym to marzenie dzieci, a przecież czas tak szybko leci. Mija godzina za godziną, nim się spostrzegłeś rok upłynął.”

25 czerwca najmłodsze przedszkolaki pożegnały przedszkole, a przywitały upragnione wakacje piosenką i wierszem oraz wakacyjnym pociągiem. Otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dziękujemy rodzicom za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu grupy, a dzieciom za wspólnie spędzony czas. Odpoczywajcie wesoło i bezpiecznie. Do zobaczenia we wrześniu!

Udostępnij

Udostępnij na Facebook